fbpx

Про лікаря

О докторе

Яровий Дмитро Михайлович

Консервативне та хірургічне лікування захворювань та травм опорно-рухового апарату

Яровий Дмитро Михайлович

лікар ортопед-травматолог (MD)

кандидат медичних наук (PhD)

Співзасновник та співвласник мережі медичних центрів ортопедії, реабілітації та фізіотерапії SV Center.

3 вищих медичних освіти: ортопедія та травматологія, фармація, організація та управління охороною здоров’я.

Народився у місті Київ. 2007 року вступив на лікувальний факультет №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, який на відмінно закінчив у 2013 році. Свою дорогу у сфері травматології та ортопедії розпочав у 2009 році з роботи у травмпункті Київської міської клінічної лікарні №9, у якій працював паралельно з навчанням в університеті до 2013 року.

2013-2015 рр. – проходив інтернатуру та навчався у магістратурі на базі кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та на базі Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

У 2015 році захистив магістерську дисертацію на тему «Малоінвазивні технології в діагностиці та лікуванні внутрішньосуглобових переломів проксимального епіметафіза великогомілкової кістки».

2014-2015 рр. – Викладач кафедри анатомії людини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2015-2016 рр. – лікар ортопед-травматолог хірургічного відділення Поліклініки №1 Шевченківського району (вул. Богдана Хмельницького, 37/1).

2012-2017 рр. – заочне навчання на фармацевтичному факультеті Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Спеціальність – фармацевт-провізор.

Січень-лютий 2017 року – курси підвищення кваліфікації: «Артроскопія колінного та плечового суглобів».

2015-2018гг. – аспірант ДУ “Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України”.

2018 – захищена кандидатська дисертація на тему «Інвалідизація та особливості реабілітації постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

2015 – нині – лікар ортопед-травматолог Консультативно-діагностичного центру Деснянського району міста Києва.

2018 – 2021 – науковий співробітник ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України».

2018 – нині – лікар ортопед-травматолог Міжнародного медичного центру «CitiDoctor».

травень 2019 – стажування у хірургічному відділенні травматології та ортопедії госпіталю ім. С. Жеромського. Краків, Польща.

вересень 2019 – кадавер-курс АТ “Доступи та остеосинтез”. Грац, Австрія.

Учасник регулярних науково-практичних конференцій, майстер-класів та з’їздів. Член міжнародної асоціації AO Trauma Europe.

  • Досвід роботи: 10 років
  • Спеціалізація: Лікар ортопед-травматолог
  • Ступінь: кандидат медичних наук
0
сертифікатів
0
років досвіду
0
проведених операцій

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH