fbpx

Lipogems. Жирові клітини у боротьбі за здоров’я суглобів.

Lipogems. Жирові клітини у боротьбі за здоров’я суглобів.

Стаття-відгук нашого пацієнта про терапію жировими стовбуровими клітинами доступна за посиланням:

Lipogems – інноваційний метод у медицині, який використовує великий потенціал жирової тканини в лікуванні та відновлення пошкоджень та дегенеративно-дистрофічних захворювань хрящової тканини суглобів. Справа в тому, що всі сучасні методики лікування хряща спрямовані на симптоматичне лікування запалення, уповільнення процесу зносу хряща чи заміну вже зношеного хряща на штучний суглоб шляхом ендопротезування. У практиці не застосовувалися методи, які змогли б не лише уповільнити руйнування та прибрати біль, а й відновити ушкоджений хрящ. Методика Lipogems змогла вирішити це завдання. Вже існує доказова база та дослідження не припиняються!
Більшість думає, що жирова тканина – це аморфна маса, що акумулює енергію.
Однак жирова тканина є дуже динамічною та біологічно активною тканиною, в якій є достаток білкових, сполучнотканинних та мезенхімальних (що стимулюють регенерацію тканин) клітин. Через унікальні властивості мезенхімальні (стовбурові) клітини трансформуються у різні клітини таких тканин організму, такі як м’язова, хрящова та інші, що дозволяє відновити ушкоджені структури. Жирова тканина є дуже цінним засобом регенеративної медицини у лікуванні багатьох захворювань.

Лікарі з Чикаго одними з перших почали використання методики Ліподжемс (Lipogems), застосувавши її при артроскопічних втручаннях. FDA (Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США) схвалило і затвердило Lipogems для широкого користування в листопаді 2016 року, і тепер технологія застосовується по всій території США та у країнах Європи. У тому числі ми пропонуємо її нашим пацієнтам в Україні. Показана процедура при неефективності попереднього консервативного лікування або при тяжких стадіях захворювань, які вимагають хірургічного лікування, яке з різних причин не може бути проведено.

Вся процедура від ліпосакції до введення отриманого препарату в ділянку суглоба займає до 30 хвилин. Процедуру виконують в умовах відділення хірургії одного дня, тобто пацієнт може залишити відділення у день процедури на своїх ногах і надалі лікуватиметься амбулаторно – зустрічатиметься з лікарем для перев’язок та динамічного спостереження.

        Починається процедура із забору власної жирової тканини з передньої черевної стінки пацієнта через прокол шляхом ліпосакції. Ліпосакція проводиться під місцевою анестезією з премедикацією або під загальним наркозом. Вид анестезії визначає лікар, враховуючи побажання пацієнта. У більшості випадків процедура проводиться під місцевою анестезією.

         Після забору проводиться препарування отриманої жирової тканини у системі LIPOGEMS. Після чого проводиться введення одержаного препарату в проблемний суглоб.

Переваги методу LIPOGEMS

 • Це мінімально інвазивна, нескладна, швидка (без підготовки процедура займає близько 30 хв.) та безпечна хірургічна процедура;
 • Для її виконання достатньо місцевої анестезії;
 • Пацієнт може повернутися додому в той же день після процедури;
 • Трансплантація власної жирової тканини повністю виключає ризик відторгнення або алергічної реакції (порівнюючи з алогенною процедурою, коли виконується трансплантація донорських тканин);
 • Це може бути альтернативою складним хірургічним процедурам, операціям із заміни суглобів.

Ексклюзивність LIPOGEMS щодо інших методів лікування 
Для обробки жирової тканини не використовуються додаткові ферменти. Для промивання тканини використовується фізіологічний розчин, тому LIPOGEMS є натуральним засобом лікування, без будь-яких хімічних домішок.
LIPOGEMS є абсолютно закритою, щільною та стерильною системою. Це означає, що ризик інфекції зводиться до мінімуму. Жирова тканина в LIPOGEMS обробляється механічним способом, а не за допомогою центрифуги. Таким способом зберігається максимальна життєздатність регенеративних клітин та не порушується їхня цілісність, тобто препаруються непошкоджені, життєздатні клітини, необхідні відновлення.

травматолог Яровий Д.М. проводить процедуру Lipogems. Листопад 2015 року.

LIPOGEMS метод найбільш часто застосовується при:

 • у разі остеоартриту або артрозу великих суглобів, коли попереднє консервативне або хірургічне лікування не дало результату;
 • пацієнтам, які не бажають або яким протипоказано хірургічне втручання.

 

Повна вартість процедури з оригінальним набором Lipogems (Італія), перебуванням, медикаментами, аналізами тощо. – 1800 євро

Більшість процедур, внаслідок мінімальної болісності, проводиться під місцевою анестезією, але за бажанням пацієнта можливе проведення короткочасної загальної анестезії.

 

 

Також Ви можете поставити питання, що Вас цікавлять, у розділі Онлайн-консультація.

16 коментарів

 1. Юлия Андреевна

  Добрый день. Мне 77 лет. Артроз коленного сустава. Варикозное расширение. Подойдет ли мне этот метщд и какая стоимость? Спасибо! Юлия Андреевна

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Добрый день! Зависит от степени артроза. Хотелось бы увидеть Ваши снимки для начала. Стоимость процедуры “под ключ” с пребыванием, медикаментами, анестезией и т.д. 1800 евро.

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Ответил Вам в предыдущем сообщении.

 2. Алим

  Здравствуйте, у моей бабушки артроз 3-ей степени коленного сустава, сколько будет стоить “lipogems” с работой

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Здравствуйте!
   Стоимость процедуры 1800 евро

 3. Олег

  Доброго дня ! У моєї мами ” гонартроз” 3-4 степені колінних суглобів та початок проблем в цій ж хворобі у тахзових суглобах. Нас цікавить Ваша процедура LIPOGEMS повністю на чотири дільниці тіла. Просимо Вас надати можливість такої процедури та вартість у вашій клініці .Дякую!

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Доброго дня! Повна вартість процедури на 4 ділянки з медикаментами, перебуванням та ін.-близько 2000 евро. Ми проводимо таку процедуру, зателефонуйте мені за номером 0979169166 для погодження

 4. Микола Петрович

  В мене 4 стадія коксартрозу. Чи буде ефективним “Ліподжемс” при такому заболіванні? Невже хрящова тканина зможе відродитися?

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Потрібно бачити пацієнта та знімки, розуміти яке ще лікування було проведено, щоб говорити про доцільність даної процедури в тому чи іншому випадку. Якщо мова йде про 4 ступіню коксартрозу, то найбільш доцільним буде хірургічне лікування в об’ємі ендопротезування. Проте існує група пацієнтів, яким протипоказана операція, які не мають можливостей оперуватися або які хочуть спробувати консервативне лікування перш ніж зважитися на операцію. Я займаюся як хірургічним, так і консервативним лікуванням, тому звертайтеся на прийом-спробую Вам допомогти. телефон для запису 0979169166

 5. Ольга

  Добрый день, а на какой срок действует эта операция? Вы даёте какую-то гарантию? Я имею ввиду через какое время придётся повторять эту процедуру?

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Добрый день, Ольга! Это индивидуально: зависит от степени заболевания, возраста и сопутствующих заболеваний, активности пациента. Интервал повторения процедуры 3-5 лет по показаниям. Гарантии в медицине (тем более удаленно, не видя пациента) может дать или Бог или клинический идиот. Я ни к одному, ни к другому себя не отношу.

 6. Ольга

  Спасибо, ответ достойный уважения, ещё хотелось бы узнать цену консультации и цену артроскопии

  1. Дмитрий Михайлович Яровой

   Цена первичной консультации 600грн, повторных – 450грн. Также возможна бесплатная консультация в государственной клинике на левом берегу (смотрите во вкладке контакты). Цена артроскопии варьируется в зависимости от объёма операции-сложно Вам сказать не видя пациента и результаты исследований.

  2. Антон

   Добрый день, как обстоит дело с асептическим некрозом головки тазобедренного сустава. На левом 3 стадия, на правом первая и болит. 37 лет.

   1. Дмитрий Михайлович Яровой

    Добрый день! Есть опыт применения при такой патологии. Результаты хорошие. Но нужно осмотреть суставы и результаты исследований, чтобы говорить об уместности процедуры в Вашем случае.

Залишити коментар

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH